Spotkamy się na SEMcamp 9 ?

Zgodnie z zasadą „lepiej późno niż wcale” zapraszam wszystkich, na jutrzejszy SEMcamp 9. Jak zawsze odbędzie się ona w SGH w Warszawie.

Tym razem będzie to edycja całodniowa. Początek planowany jest na godzinę 10 rano, koniec na 19.00. Znając jednak życie wyjdziemy z sali koło 20.
Ze względu na to, że będzie więcej czasu, będzie i więcej prezentacji. Ja będę na mównicy dwa razy.

Temat mojej pierwszej prezentacji (właśnie ją dopieszczam) to „Strategia w SEO”. Trochę teoretycznie i praktycznie o dobieraniu strategii. Opowiem o tym czy w ogólne warto tracić czas na to by sobie zaplanować wszystkie działania. Pokażę na co ja bym zwrócił uwagę tworząc strategię dla różnych typów pozycjonowania.

Drugie moje wystąpienie to temat związany z pozycjonowaniem „długiego ogona”. Przedstawię losy serwisu slowka.info i działania jakie zostały podjęte by zwielokrotnić początkowo liczbę wejść. Tym razem nie uczestniczyłem w pełni w tym projekcie. Jest to witryna firmy, w której od kilku miesięcy zarządzam działem SEO – widzialni.pl.
Temat jest ciekawy i na czasie, jak zawsze postaram się rozbić działania na czynniki pierwsze.

Cały plan jutrzejszego SEMcampu możecie przeczytać tutaj.

Jeśli ktoś się nudzi lub nie wie co jutro robić – Zapraszam.

5 komentarzy

 1. Autor Kapsel dodany 15 grudzień, 2011

  pamiętajcie żeby nagrać, albo chociaż audio :)

 2. Autor shpyo dodany 15 grudzień, 2011

  Brzmi ciekawie :)

 3. Autor mkane dodany 17 grudzień, 2011

  Nagrywane było, nie wiem czy i kiedy będzie to udostępniane.

 4. Autor Przemek Sztal dodany 27 grudzień, 2011

  Same prezentacje już są, a wideo wg informacji z fanpejdża będą dostępne nie wcześniej niż w nowym roku :) Ciekawy pomysł, czekam na następne prezentacje.

 5. Autor Agencja SEO dodany 19 luty, 2012

  Nie będę protestować, że znów w Warszawie. To zrozumiałe, że jeśli mamy jedyną taką imprezę w Polsce to powinna się odbyć w miejscu, do którego dotrze najwięcej osób. Jednak dopóki podróż z Wrocławia do Warszawy zajmować będzie 8 godzin to na niewiele jednodniowych imprez się zdecyduję … i to nie tylko moje zdanie.
  Wszystkiego najlepszego polskiej kolei i budowniczym autostrad!