Spotkamy się na SEMcamp ?


Lekko ponad rok temu zapraszałem Was na 11 spotkanie SEMcamp a dziś chciałem Was zaprosić na 14 już spotkanie, które tradycyjnie odbędzie się w Warszawie na uczelni Łazarskiego w dniu 6 grudnia.

Dzięki uprzejmości organizatorów będę miał swoje parę minut z mikrofonem, w tym czasie postaram się opowiedzieć o Google 2013 roku, temat mojej wypowiedzi to „Google 2013 – za i przeciw.”

Jak wiemy w tym toku Google szczególnie zajął się tematem pozycjonowania wyników wyszukiwania przez użytkowników wyszukiwarki.
Kolejne zmiany w algorytmie oraz wprowadzanie nowych zasad niemiło zdziwiło wiele osób. Oj, można powiedzieć, dzieje się w SEO wiele.

Tym razem będę mówił może mniej technicznie bo chciałbym zwrócić uwagę na to co się dzieje i jakie działania powinniśmy robić by dostosować się do zmian, w kontekście całości a nie szczegółów. Oczywiście będzie to moje zdanie, więc dopuszczam polemikę :)

Oprócz mnie wystąpi parę innych osób, które jak zawsze będą miały wiele ciekawego do powiedzenia. Ze szczegółowym planem spotkania można zapoznać się tutaj (trustrankowy, naturalny link :))

Jeśli ktoś się wybiera i chciałby usłyszeć odpowiedź na nurtujące go pytanie/a to proszę o zadawanie ich w komentarzach lub przysyłanie maili.

Zapraszam i do zobaczenia!

4 komentarze

 1. Autor Łukasz dodany 4 grudzień, 2013

  1. Z czego nie powinno się linkować po ostatnich aktualizacjach?
  2. Jaki powinien wyglądać profil linków po ostatnich aktualizacjach(np na 10 linków 5 z frazami a 5 bez)?

 2. Autor mkane dodany 4 grudzień, 2013

  @ Łukasz
  OK dzięki za pytania.

 3. Autor Klops dodany 7 grudzień, 2013

  Różnica pomiędzy pozycjonowaniem na urządzenia mobilne a urządzenia desktopowe.
  Czy tworzenie dwóch wersji strony (jedna mobile, druga standardowa) może być w oczach Google widzana jako cloacking?

 4. Autor mkane dodany 11 grudzień, 2013

  Różnica pomiędzy pozycjonowaniem na urządzenia mobilne a urządzenia desktopowe…..

  Komentarz poszedł do spamu i dopiero go zauważyłem, już nie będe wnikał dlaczego tak się stało :) Jak widzę i tak odpowiedziałem na pierwsze pytanie a na drugie pośrednio.