Szkolenie SEO Professional podczas Search Marketing Week 2011

Już za dwa dni odbędzie się kolejne szkolenie SEO Professional podczas tegorocznej edycji Search Marketing Week.
W tym roku tematem przewodnim szkolenia są linki. W ciągu tylko kilku godzin spotkania uczestnicy otrzymają dużą dawkę informacji skąd i jak pozyskiwać linki tak by było to efektywne.
Oprócz mnie jeszcze trzy osoby wystąpią w roli szkolących. Opowiedzą o wszystkich co jest związane z katalogami oraz preclami. Czarek Lech opowie tym jak pozyskiwać linki o wysokim Trust Ranku czyli o czymś co powinno zainteresować każdego pozycjonera.
A ja?
Ja tym razem przejdę na ciemną stronę mocy i pokażę jak w ciągu paru tygodni dojść do wysokich pozycji linkując agresywnie metodami określanymi jako Black Hat. I tym razem, jak i podczas innych prowadzonych przeze mnie szkoleniach nie będzie owijania w bawełnę. Pokaże po prostu co zrobić by to się udało. Dokładnie – krok po kroku.
Będzie to, moim zdaniem, nowość w szkoleniach bo na wszystkich jakich byłem mówi się co należy zrobić ale drogę dojścia pozostawia użytkownikom. Ja nawet tak wolę bo wymusza to inwencję z mojej strony. Jednak tym razem sam wyłożę “tacę na ławę”.

Zapraszam więc wszystkich zainteresowanych, więcej informacji oraz program szkolenia znajdziecie tutaj.

Komentarzy brak

Tego wpisu nie można komentować.