Szkolenie SEO Pro: Link Building – Poznań 16.03.2012r.

Już 16 marca odbędzie się kolejne szkolenie SEO Professional podczas poznańskiej edycji Search Marketing Week. Jak przed chwilą napisałem wiosenny Search Marketing Week odbędzie się w Poznaniu a nie w Warszawie. Dzięki temu chętni, którzy do Warszawy mają daleko będę mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Tydzień ze szkoleniami jest swoistym preludium przed Search Marketing Day czyli konferencji o SEO, która odbędzie się pod koniec maja także w Poznaniu.

Search Marketing Week to cykl szkoleń dotyczących marketingu w Internecie. Każdy dzień to inna tematyka, tego jakże rozległego zagadnienia. Stricto o SEO będzie dwa razy, we wtorek 13.03 oraz piątek 16.03.
Wtorkowe szkolenie to pozycjonowanie sklepów internetowych, tematem piątkowego będzie pozyskiwanie linków.
W listopadzie prowadziliśmy w Warszawie szkolenie o tej tematyce i okazało się, że zainteresowanie metodami pozyskiwania linków w SEO jest duże. Postanowiliśmy nie zmieniać więc tematyki a jedynie dopasować je do realiów wiosny 2012.

Moje wystąpienie to ponownie parę słów o Black Hat. Jak wiemy linki można pozyskiwać na wiele sposób, dlatego przedstawimy metody mało i bardzo inwazyjne. Powiemy o ich dobrych i złych stronach a ja pokażę na przykładach jak przeprowadzić agresywną kampanię pozyskiwania linków tak by było to tanie i efektywne.

Zainteresowanych zapraszam na stronę cyklu szkoleń, gdzie umieszczony jest dokładny program naszego oraz pozostałych szkoleń.

2 komentarze

  1. Autor Jaason dodany 28 luty, 2012

    Literówka;]
    [quote]Moje wystąpienie to ponownie parę słów o Blach Hat[/quote]

  2. Autor mkane dodany 28 luty, 2012

    Poprawione, dziękuję.